Ubytování Český ráj - Penzion Recall
standard-title POKOJE

POKOJE

Vyberte si z pěti pokojů v Penzionu Recall pro váš odpočinek, relax a pohodu…
Možnost pronájmu celého penzionu skupinám, pro oslavy, svatby, teambuildingy a další…

Načítání…
 • POKOJ I. – WELLNESS

  Dvoulůžkový pokoj se soukromou luxusní hydromasážní vanou a infrasaunou

 • POKOJ II. – DIAMANTOVÝ

  Dvoulůžkový pokoj apartmánového typu s koupelnou o celkové velikosti 23 m² a galerií v půdním prostoru s až čtyřmi dalšími lůžky o velikosti 20 m². Celková kapacita pokoje až 6 osob.

 • POKOJ III. – HOLANDSKÝ

  Čtyřlůžkový pokoj apartmánového typu s koupelnou o celkové velikosti 29 m² Moderní vybavení a precizně vyladěný interiér vám nabídne příjemné chvíle odpočinku a pohodlí. Možnost přistýlky pro 1 – 2 osoby.

Načítání…
 • GLAMPING V ZAHRADĚ

  Samostaný tiny house, kde můžete v rámci své dovolené či víkendu zažít super glamping! Plně vybavený domeček stojí samostatně v soukromém místě v zahradě. Nádherný výhled na hrad Trosky… na východ slunce, na hvězdy… Toalety, kuchyňka, loft na spaní, obývák, posezení venku. Výhled, zahrada, krásné prostředí Českého ráje.

 • ZÁZEMÍ PENZIONU

  Pro hosty penzionu je plně k dispozici stylově zařízená hlavní místnost s jídelními stoly a moderní kuchyňskou linkou vybavenou nádobím, indukčním sporákem a elektrickou troubou, americkou lednicí a myčkou.

 • POKOJ V. – COUNTRY

  Trojlůžkový pokoj apartmánového typu s koupelnou o celkové velikosti 23 m². Moderní vybavení a precizně vyladěný interiér vám nabídne příjemné chvíle odpočinku a pohodlí.

 • POKOJ IV. – RETRO

  Trojlůžkový stylový pokoj apartmánového typu s retro koupelnou o celkové velikosti 23 m² . Moderní vybavení a precizně vyladěný interiér vám nabídne příjemné chvíle odpočinku a pohodlí.

ubytovani penzion recall - cesky raj - rezervace pokoje - web

Nahoru