PRVNÍ JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI
v zahradě Penzionu Recall pod hradem Trosky

22. – 23. července 2017

Zažijte se zajímavými osobnostmi pohodový víkend plný jógy, meditace, relaxace, zajímavých témat a odpočinku. První Jóga kemp v Českém ráji jsme pro vás připravili s pěti zkušenými instruktorkami jógy, které vás celým dnem provedou, posunou vaše hranice, ukáží další cesty jógy a nabijí vás energií. Součástí kempu jsou lekce jógy, zajímavé přednášky na téma vitariánství, energií a meditací se zkušenými lektory a další doprovodný program. Poslední cvičení před 22. hodinou je Večerní pozdrav Měsíci. Pro zájemce je možné přespání ve vlastních stanech, nebo pod plachtami, které pro cvičící budou k dispozici po celý den. V neděli ráno vás pak čeká úžasná Osho Meditace a příjemné probuzení se závěrečným jógovým cvičením. Atmosféru a prožitek z cvičení umocní nádherné místo pod hradem Trosky se silnou pozitivní energií. Přijďte se nabít a užít si nezapomenutelný Jóga kemp.

joga-kemp-v-ceskem-raji-penzion-recall-cviceni-jogy

6 otázek pro organizátory Jóga kempu:
Lucie Hrubá – lektorka Hatha Jógy, Jin Jógy, Vitální Jógy, Restorativní Jógy

Komu je jógový kemp určen? Všem, které jóga zajímá. Vítáni jsou úplní začátečníci a stejně tak ostřílení jogíni, každý si z jógového programu vybere. Očekávat můžete různorodé jógové lekce, kterými vás provedou zkušené lektorky. Vyzkoušíte hatha flow jógu, vinyasa jógu, vitální jógu, můžete si jógově zatančit a čeká vás také prožitkový večerní pozdrav měsíci.

Pro program jste vybrali prostředí v zahradě Penzionu Recall pod Troskami, proč právě tam? To místo je nádherné, je jako stvořené pro jógový kemp. Poznáte to hned, jak tam vkročíte. Představte si chodidla spojená se zemí a nad hlavou máte nebe a před sebou jako na dlani Trosky. Toto místo více slov nepotřebuje. Každou jógovou pozici si tady užijete naplno, bude umocněná tímto prostředím prostě ráj.

Na co se vy osobně těšíte nejvíce? Už teď se těším na všechny, kteří přijdou.  Na jedinečnou atmosféru, kterou ten den spolu všichni prožijeme. V józe jde především o prožitek v přítomnosti a já věřím, že se nám to společně podaří, že se projógujeme k radosti, úsměvu a spokojenosti.

Jitka Maděrová – PR Jóga kempu, fanynka jógy
Jak vlastně myšlenka Jóga kempu vznikla? Zrod Jóga kempu se datuje asi rok zpět, kdy jsme objevili nádherné místo s neskutečnou atmosférou a energií. A v tu chvíli jsme věděli, že to je to pravé místo pro cvičení, pro jógu a pro to sdílet takovou krásu s dalšími lidmi. Když jsme spojili síly s Luckou Hrubou a dalšími úžasnými a zkušenými lektorkami jógy, bylo jasné, že je ideální konstelace pro uspořádání prvního ročníku Jóga kempu.

Co si lidé pod Jóga kempem mají představit? Je to vlastně takový den a půl, kdy si všichni užijeme jógu na nádherném místě, kdy se mnoho z nás dozví něco nového, nebo prohloubí své znalosti a pozná zajímavé lidi. Myšlenkou je užít si den, večerním pozdravem Měsíci se zklidnit a usnout pod hradem Trosky, ráno se vzbudit plní energie a užít si dokonalé probuzení s meditací. Kemp je určen všem, koho uvedená témata zajímají, ale třeba s nimi zatím ani nemají zkušenosti. Vítané jsou i páry, které spolu mohou prožít fajn den.

Na co se vy osobně nejvíce těšíte? Moc se těším na celý program, jednu věc vypíchnout nemohu. Těším se, že si snad stihnu v rámci organizace odskočit na některé lekce jógy, poslechnout si přenášky a rozšířit si obzory. Celý jóga kemp je pro mě zážitkem.

Osobnosti Jóga kempu: Lucie Hrubá (www.lecivychram.cz), Martina Kolářová (FB: martina koralova), Magdaléna Křížová (www.yogaholick.cz), Lucie Vlčková (www.jogaturnov.cz), Anna Hýžová (www.ziva-strava.cz), Petr Švec (www.petrsvec.cz), David Šubrt (www.zivepoteseni.cz)…

Co zažijete: Dance yoga aneb roztančete se jógou, Vitální jóga, Mindfulness, Lekce Yoga Elements – základy vinyly, Hatha Flow jóga, Večerní pozdrav Měsíci, ranní Osho Meditace, masáže, přednášky a mnoho dalšího. Kompletní program najdete na našich webových stránkách.

Co s sebou: vlastní stan v případě přespání, jogamatku/karimatku/deku, občerstvení dle vlastního uvážení
V ceně Jóga kempu: 6 lekcí jógy, pitný režim, ovocné občerstvení, přednášky, meditace, masáže, přespání v zahradě

Počet míst omezen. Registrace a více informací na www.jogakempvceskemraji.cz

MÍSTO KONÁNÍ: zahrada Penzionu Recall, Troskovice
KONTAKT: www.jogakempvceskemraji.cz, namaste@jogakempvceskemraji.cz
TERMÍN KONÁNÍ: 22. – 23. července 2017
PARTNEŘI AKCE: Český ráj v akci (www.ceskyrajvakci.cz), Hudební a divadelní Sedmihorské léto (www.sedmihorskeleto.cz).